Вознесенський район

Про стабілізацію роботи об’єднаної енергетичної системи України

Дата: 12.06.2024 09:34

Фото без опису✅ Міністерство освіти і науки України опублікувало документ «Про стабілізацію роботи об’єднаної енергетичної системи України».

👉🏻 Ознайомиться з текстом листа можна за посиланням: https://mon.gov.ua/storage/app/uploads/public/666/6f9/c39/6666f9c392fe5371963117.pdf

Так, згідно з рішенням Уряду, через надзвичайну ситуацію в енергетичній системі України, яку спричинила російська збройна агресія, у період до 31 грудня 2024 року заклади освіти й інші освітні / наукові установи мають забезпечити економію електричної енергії у своїх приміщеннях. Зокрема:
💡 шляхом припинення використання кондиціонерів;
💡 невикористання зовнішнього освітлення будівель і прилеглої території.