Вознесенський район, Миколаївська область

Оприлюднення  результатів розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 55,00 га, розташованої в адміністративних межах Дорошівської сільської ради Вознесенсько

Оприлюднення

результатів розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 55,00 га, розташованої в адміністративних межах Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області (за межами населеного пункту с. Дорошівка) для розміщення енергогенеруючого об’єкта – електростанції з використанням енергії сонця»

На виконання вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», згідно з п. 5 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555, в газеті «Вісті Вознесенщини» (номер 18 від «03» травня 2018 року, з урахуванням оголошення в газеті «Вісті Вознесенщини» (номер 21 від «24» травня 2018 року) та на офіційному веб-сайті Вознесенської районної державної адміністрації Миколаївської області, була оприлюднена інформація про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення Товариством з обмеженою відповідальністю «НІК САНСТАР» (ідентифікаційний код: 41925507;)електростанції з використанням енергії сонця на земельній ділянці в адміністративних межах Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області (за межами населеного пункту с. Дорошівка), орієнтовною площею 55,00 га, розробленого ФОП Гілка Тетяна Миколаївна (головний архітектор Луцик Сергій Петрович , сертифікат архітектора АА N 000742).

У період з 03.05.2018 року по 03.06.2018 року у приміщенні Дорошівської сільської ради за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Дорошівка, вул. Миру , 65, приймались письмові пропозиції (зауваження) громадськості стосовно проекту вищевказаного детального плану території. Механізм врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні передбачає розгляд та узагальнення пропозицій громадськості до зазначених проектів, які повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. У період з 03.05.2018 року по 03.06.2018 року письмових зауважень та пропозицій громадськості щодо внесення змін у вищезазначений проект детального плану території не надходило. За результатами проведення громадських слухань щодо розгляду та врахування громадських інтересів при обговорені проекту детального плану території 05.06. 2018 року прийнято рішення погодити проект містобудівноїдокументації«Детальний план територіїземельноїділянкиорієнтовноюплощею 55,00 га, розташованої в адміністративних межах Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївськоїобласті (за межами населеного пункту с. Дорошівка) для розміщенняенергогенеруючогооб’єкта – електростанції з використанняменергіїсонця  без зауважень та рекомендувати Дорошівській сільській раді Вознесенського району  Миколаївськоїобласті передати завершений проект детального плану території на затвердження до ВознесенськоїрайонноїдержавноїадміністраціїМиколаївськоїобласті, про що складено відповідний протокол від 05 червня 2018 року.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у начальника відділу архітектури земельних відносин та житлово-комунального господарства сільської ради.