Вознесенський район, Миколаївська область

Послуга із соціальної підтримки за місцем реєстрації громадян.

Шановні мешканці Дорошівської сільської ради

Із сільським головою погоджене питання постійного представництва працівника відділення в ЦНАП на території ОТГ для забезпечення надання послуг із соціальної підтримки за місцем реєстрації громадян та погоджений  графік прийому в режимі один раз на місяць.

Вирішене питання створення віддаленого робочого місця для прийому громадян і страхувальників з надання консультацій щодо застосування законодавства із загальнообов’язкового державного соціального страхування: щодо права застрахованої особи на отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності і пологах, у зв’язку із виробничою травмою; щодо надання медичних та соціальних послуг потерпілим на виробництві; щодо організації охорони праці; про можливість направлення застрахованих осіб і членів їх сімей на лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів та інше.

Погоджене питання розміщення довідкової інформації на інформаційних стендах громади по роз’ясненню прав та обов’язків застрахованих осіб та про розміщення контактної інформації посадових осіб Вознесенського відділення з довідковою інформацією та попередній графік прийому громадян.

Визначена відповідальна особа, яка буде надавати консультаційну допомогу по соціальному страхуванню та здійснювати прийом документів для призначення страхових виплат, надання медичних і соціальних послуг.

Дякуємо за співпрацію

Начальник відділення Черіченко Вікторія