Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення (перевезення) твердих побутових відходів, що надаються комунальним підприємством «Добробут» населенню та споживачам всіх форм власності по Д

про оприлюднення проекту регуляторного акту

«Про встановлення тарифів на послуги з вивезення (перевезення)

по Дорошівській сільській раді

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення (перевезення) твердих побутових відходів, що надаються комунальним підприємством «Добробут» населенню та споживачам всіх форм власності по Дорошівській сільській раді» та аналізу його регуляторного впливу.

Проект спрямований на реалізацію державної політики у сфері благоустрою громади, встановлення та регулювання тарифів та послуг з вивезення твердих побутових відходів для населення, визначення розрахунків економічно - обґрунтованих витрат на послуги з вивезення (перевезення) побутових відходів, що надаються підприємством споживачам для погодження тарифів виконавчим комітетом сільської ради.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Дорошівської сільської ради у розділі «Регуляторна політика» – «Регуляторні акти на 2020 рік».

Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 (одного) місяця з дня оприлюднення даного повідомлення: 56570, с. Дорошівка, вул. Миру, буд.65, dorosh.vrada@ukr.net, тел. (05134) 9-41-69.