ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Дорошівської сільської ради на 2021 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Дорошівської  сільської ради на 2021 рік»

Дата оприлюднення 19.05.2020р.

Проект рішення Дорошівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік» розроблено постійними комісіями сільської ради:

- з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку;

- з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку;

- з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.

Основною метою прийняття регуляторного акту є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2021рік.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено протягом 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Дорошівської сільської  ради.

Адреса розробника, спосіб оприлюднення:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

З проектом рішення можна ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні сільської ради за адресою: 56570, вул. Миру, 65, с. Дорошівка, т.9-41-69, e-mail: dorosh.vlada@ukr.net  та на офіційному сайті Дорошівської сільської ради doroshivska-gromada.gov.ua.

Перелік документів для ознайомлення:

1. Проект рішення Дорошівської сільської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Дорошівської сільської ради на 2021 рік».

2. Аналіз регуляторного впливу.

Голова постійної комісії з питань                                                  Дрозд Н.В.

прав людини, законності, депутатської

діяльності і етики.

Голова постійної комісії з питань                                            Сліпченко О.В.

з питань бюджету, фінансів та планування

соціально-економічного розвитку.

Голова постійної комісії з питань                                       Мухаровська Т.П.

земельних відносин, будівництва, архітектури,

просторового планування, природних ресурсів,