Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2019 року                  №____                ХХУІІІ позачергова сесія

7 скликання

Про надання дозволу на

розроблення документації

із землеустрою

Розглянувши заяву громадянина Діланяна Арсена Михайловича (заява додається), відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 35, 118, 121, 122, Земельного кодексу України, Закону України «Про особисте селянське господарства», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянину України Діланяну Арсену Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0389 га у власність для ведення садівництва, із земель житлової та громадської забудови не наданих у власність чи користування  в с.Дорошівка  Вознесенського району Миколаївської області.

2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимого чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).

Сільський голова                                                                          О. А. Ігнатов