Вознесенський район, Миколаївська область

Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від_________ 2019 року                № ____                ХХІХ позачергова сесія

7 скликання

Про затвердження документації

із землеустрою та надання

земельної ділянки у власність

Розглянувши заяву громадянки Гузь Наталії Василівні (заява додається), відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 15’, 22, 33, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Закону України «Про особисте селянське господарства», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  2. Надати громадянці України Гузь Наталії Василівні у власність земельну ділянку  площею 1,9710 га в тому числі сіножатей площею 1,9710 га (кадастровий номер 4822080400:04:000:0032) із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення особистого селянського господарства, розташовану в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області, (колишня Білоусівська сільська рада).
  3. Право власності на земельну ділянку (кадастровий номер 4822080400:04:000:0032) виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).

Сільський голова                                                                          О. А. Ігнатов