Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність

         

 

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від _________2019 року                №_____                ХХІХ позачергова сесія

                                                                                      7 скликання                            

Про затвердження документації

із землеустрою та надання

земельної ділянки у власність

 

Розглянувши заяву громадянки Патенко Людмили Василівни (заява додається), відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 15, 22, 33, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Закону України «Про особисте селянське господарства», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  2. Надати громадянці України Патенко Людмилі Василівні у власність земельну ділянку у власність площею 1,7600 га в тому числі пасовища площею 1,7600 га (кадастровий номер 4822082600:03:000:0613) із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення особистого селянського господарства, розташовану в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.
  3. Право власності на земельну ділянку (кадастровий номер 4822082600:03:000:0613) виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).

 

Сільський голова                                                                           О. А. Ігнатов