Вознесенський район, Миколаївська область

Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від _________ 2019 року                              №___               ХХУІІІ позачергова сесія

7 скликання

Про затвердження документації

із землеустрою та надання

земельної ділянки у власність

без зміни цільового призначення

Розглянувши заяву громадянина (заява додається), відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 15, 22, 33, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Закону України «Про особисте селянське господарства», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  2. Надати громадянину України Караульному Віталію Володимировичу у власність земельну ділянку у власність площею 1,0000 га в тому числі рілля  площею 1,0000 га (кадастровий номер 4822082600:03:000:0602) із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності без зміни цільового призначення для ведення особистого селянського господарства, розташовану в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області, колишня Дорошівська сільська рада.
  3. Право власності на земельну ділянку (кадастровий номер 4822082600:03:000:0602) виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).

Сільський голова                                                                               О. А. Ігнатов