Вознесенський район, Миколаївська область

Проект рішення № 18. Про припинення діяльності Закладів культури та бібліотечних   закладів  Дорошівської сільської ради.

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 10 серпня 2018 року                 № 18                          XVІІІ позачергова сесія

7 скликання

Про припинення діяльності

Закладів культури та бібліотечних

закладів  Дорошівської сільської ради

Керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 135, 137 Господарського кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку, з метою формування нового культурно-мистецького середовища сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити діяльність Білоусівського будинку культури з 20.10. 2018 року. Білоусівський будинок культури реорганізувати у комунальний заклад  «Центр культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради» шляхом злиття.

2. Припинити діяльність Дорошівського будинку культури з 20.10. 2018 року.  Дорошівський будинок культури реорганізувати у комунальний заклад  «Центр культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради» шляхом злиття.

3. Припинити діяльність Дорошівської бібліотеки-філії шляхом реорганізації в порядку приєднання до комунального закладу  «Центру культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради» з 10.10.2018 року.

4. Припинити діяльність Білоусівської бібліотеки-філії шляхом реорганізації в порядку приєднання до  «Центру культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради» з 10.10.2018 року.

5. Визнати, що комунальний заклад «Центр культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради»  є правонаступником майна, прав та обов’язків Дорошівського будинку культури, Білоусівського будинку культури, Дорошівської бібліотеки-філії, Білоусівської бібліотеки-філії.

6. Комісії з реорганізації у складі:

- Дрозд Н.В, начальник відділу ОКМС Дорошівської с/р, голова комісії;

- Коберняк С.В., інспектор-методист відділу ОКМС Дорошівської с/р;

- Лобас Л.О., головний бухгалтер відділу ОКМС Дорошівської с/р;

- Почечун О.А., спеціаліст І категорії з кадрової роботи Дорошівської с/р;

- Грищенко Т.В., начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Дорошівської сільської ради

здійснити організаційно-правові заходи у строки не менше 2 місяців, а саме:

6.1. Проінформувати працівників про факт припинення шляхом ознайомлення їх з відповідним документом.

6.2. Здійснити всі передбачені чинним законодавством заходи, які пов’язані з реорганізацією та дотриманням трудових прав і соціальних гарантій працівників.

6.2. Попередити керівників клубних закладів згідно норм чинного законодавства про  зміну істотних умов праці.

7. Дрозд Н.В., начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради надати працівникам клубних і бібліотечних закладів пропозиції щодо призначення порядком переведення на аналогічну посаду до комунального закладу  «Центру культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради».

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський  голова                                                                   О. А. Ігнатов