Вознесенський район, Миколаївська область

Проект рішення №1. Про затвердження порядку денного ХVІІІ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 10 серпня  2018 року                        №1             ХVІІІ   позачергова сесія  7 скликання

Про затвердження порядку денного

ХVІІІ позачергової  сесії сьомого скликання

Дорошівської сільської ради

Дорошівська сільська  рада   В И Р I Ш И Л А:

1.Затвердити такий порядок денний  ХУІІІ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради:

1. Про затвердження порядку денного. Доповідач сільський голова О.А. Ігнатов
  2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради Вознесенського району на 2018 рік. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер Дулгерова Т.М.
  3. Про вступ у права засновників закладів загальної середньої освіти. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  4. Про прийняття у комунальну власність майна закладів загальної середньої освіти. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  5. Про передачу на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради майна закладів загальної середньої освіти. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  6. Про зміну ступеня Білоусівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  7. Про перейменування Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  8. Про перейменування Дорошівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  9. Про передачу закладів дошкільної освіти в управління та на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  10. Про передачу закладів загальної середньої освіти в управління Відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  11. Про затвердження мережі закладів освіти Дорошівської  сільської ради. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  12. Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Дорошівської сільської  ради. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  13. Про зміни до штатного розпису  Дорошівського ЗДО «Малятко». Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  14. Про виготовлення печаток та штампів для закладів освіти Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  15. Про організацію харчування закладів дошкільної освіти Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  16. Про організацію харчування закладів загальної середньої освіти Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  17. Про затвердження структури та граничної  чисельності відділу ОКМС Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  18. Про надання згоди на прийняття індивідуально визначеного майна

зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району до комунальної власності Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..

1. Про передачу майна закладів культури на баланс  Відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  2. Про затвердження структури і штатного розпису  Центру культури, дозвілля, спорту Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  3. Про припинення діяльності клубних та бібліотечних комунальних закладів  Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу освіти Дрозд Н.В..
  4. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Дорошівської сільської ради. Доповідач сільський голова О.А. Ігнатов.
  5. Про надання згоди на виготовлення документації із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки. Доповідач начальник відділу архітектури , земельних відносин та ЖКХ Урбанович І.І..
  6. Про погодження передачі у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. Доповідач начальник відділу архітектури , земельних відносин та ЖКХ Урбанович І.І..
  7.  Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, для надання в оренду з правом викупу. Доповідач начальник відділу архітектури , земельних відносин та ЖКХ Урбанович І.І..
  8. Про погодження передачі в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту.  Доповідач начальник відділу архітектури , земельних відносин та ЖКХ Урбанович І.І..
  9. Про надання дозволу на укладання прямих договорів. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В.
  10. Різне.

Сільський голова                                                                                 Ігнатов О.А.