Вознесенський район, Миколаївська область

Проект рішення №11. Про виготовлення печаток та штампів для закладів освіти Дорошівської сільської ради.

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 10 серпня 2018 року                  № 11                       XVІІІ позачергова сесія

7 скликання

Про виготовлення печаток та штампів

для закладів освіти

Дорошівської сільської ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади» та постанови Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року № 1893 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію»,  з метою належного функціонування закладів освіти Дорошівської сільської ради сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити зразок печатки та штампа Дорошівського закладу дошкільної освіти «Малятко» Дорошівської сільської ради (додаток № 1)

2. Затвердити зразок печатки та штампа Білоусівського закладу дошкільної освіти «Зірочка» Дорошівської сільської ради (додаток № 2)

3. Затвердити зразок печатки та штампа Дорошівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Дорошівської сільської ради (додаток № 3)

4. Затвердити зразок печатки та штампа Білоусівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів  Дорошівської сільської ради (додаток № 4)

5. Доручити  начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту  Дорошівської сільської ради Дрозд Н.В.  замовити та виготовити печатки і штампи для закладів освіти  Дорошівської сільської  ради.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський  голова                                                                  О. А. Ігнатов