Вознесенський район, Миколаївська область

Проект рішення №23. Про погодження передачі у оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту.

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 10 серпня 2018 року            № 23                  ХVІІІ позачергова сесія

7 скликання

Про погодження передачі у оренду

земельної ділянки для розміщення

та експлуатації будівель і споруд

річкового транспорту

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12 Земельного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018р. №60-р, розглянувши клопотання ПрАТ «АКЗ», про погодження щодо передачі земельної ділянки за межами населеного пункту, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити передачу у оренду земельної ділянки орієнтовною площею 4,2 га за межами населеного пункту ПрАТ «АКЗ», для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту, із земель промисловості, яка знаходиться в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області, колишня Білоусівська сільська рада.

2. ПрАТ «АКЗ» звернутись до  розпорядника земельних ділянок даної категорії для отримання дозволу на розробку (затвердження) проекту землеустрою.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).

Сільський голова                                                                       О. А. Ігнатов