Вознесенський район, Миколаївська область

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  11 липня  2018 року                      № 5                         XVI сесія  7  скликання

Про встановлення ставок та пільг

із сплати земельного податку
на 2019 рік

Керуючися абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Дорошівська сільська рада

(найменування сільської, селищної, міської ради/ради об’єднаних територіальних громад)

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Дорошівської сільської ради:

1) ставки земельного податку згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.)

4. Рішення Дорошівської сіьської ради від 14.02.2017 № 2 визнати таким, що втратило чинність1.

5. Рішення набирає чинності2 з 01.01.2019.

Голова Дорошівської сільської ради_____

(найменування сільської, селищної, міської  ради/ради об’єднаних територіальних громад)

__________
(підпис)

(ініціали та прізвище)

МП (за наявності)

__________

1 Зазначається у разі потреби.

2 Зазначається дата набрання рішенням чинності у разі, коли вона відмінна від дати набрання чинності згідно із частиною п’ятою статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статтею 12 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.