Проект рішення Про надання дозволу  на розроблення документації із землеустрою

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від 29 жовтня 2019 року                № ___           ХХХVІІІ позачергова сесія

7 скликання

Про надання дозволу  на

розроблення документації

із землеустрою

Відповідно до статей 22, 33, 118, 121, 122, Земельного кодексу України, пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  заяви громадянки України Тупчій С.В. сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок розміром 4,86 умовних кадастрових гектарах (сертифікат Серія МК 0186051) громадянці України Тупчій Світлані Володимрівні із земель сільськогосподарського призначення (землі колишнього КСП «Дружба»), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої в межах території  Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

2. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок у власність підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимого чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.

Сільський голова                                                                    О. А. Ігнатов