Проект рішення Про надання дозволу на придбання службового автомобіля

Описание: Описание: Trident2

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я          ПРОЕКТ

від   _________  2019 року                №                       ХХХ   чергова сесія

7 скликання

Про надання дозволу на придбання

службового автомобіля

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 848 від 04.06.2003 року «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дорошівська сільська рада об’єднаної територіальної громади

ВИРІШИЛА:

1. Здійснити придбання легкового автомобіля для службового користування орієнтованою вартістю до 400000 грн. для забезпечення виконання функцій сільської ради об’єднаної територіальної громади та виконавчого комітету, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» за рахунок власних коштів сільського бюджету Дорошівської сільської ради об’єднаної територіальної громади за бюджетною програмою _____ «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ ______ «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування».

2. Тендерному комітету Дорошівської сільської ради об’єднаної територіальної громади, в особі голови тендерного комітету Ігнатова О.А., провести закупівлю службового автомобіля відповідно до норм Закону України «Про публічні закупівлі».

3. Доручити від імені Дорошівської сільської ради об’єднаної територіальної громади, підписати договір купівлі – продажу автомобіля Ігнатову Олександру Анатолійовичу.

4. Доручити  Ігнатову Олександру Анатолійовичу, від імені Дорошівської  сільської ради об’єднаної територіальної громади, зареєструвати автомобіль у державних установах.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку (Сліпченко О.В.)

Сільський голова                                                                                   О.А. Ігнатов