Проект рішення Про надання дозволу на розробку документації для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання поштової адреси

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  _________ 2019 року                №_____                    ХХХ  сесія 7 скликання

Про надання дозволу на розробку документації

для будівництва та обслуговування житлового

будинку, господарських будівель та

споруд (присадибна ділянка) та надання

поштової адреси

З метою упорядкування ведення містобудівного кадастру, розглянувши звернення громадянки Колотюка Ігоря Юрійовича (заява додається), відповідно до статті Закону України «Про основи містобудування», статті 16 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.п.34, 41,42 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 40, 81, 116, 118, 121, 122, 123 Земельного кодексу України, статтями 22, 25, 26, 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», сільська рада.

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянину України Колотюку Ігорю Юрійовичу дозвіл на розробку документацію щодо відведення земельних ділянок для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) без зміни цільового призначення, орієнтовною площею 0,25 га в порядку безоплатної передачі у власність. Розбіжність в площі земельних ділянок врахувати при затвердженні документації із землеустрою.
  2. Присвоїти поштову адресу земельній ділянці орієнтовною площею 0,0200 га, для ведення будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд  – с.Дорошівка,  вул. Миру ___, Вознесенського району Миколаївської області
  3. Громадянину Кототюку Ігорю Юрійовичу замовити виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію.
  4. Надати на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельних ділянок.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства   Ковіненко Н.А. та постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).

Сільський голова                                                                        О.А. Ігнатов