Проект рішення Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від  _________ 2019 року                №___                      ХХХІV  сесія

7 скликання

Про надання дозволу на розроблення

документації із землеустрою, щодо

відновлення (встановлення) меж

земельної ділянки

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 22, 93, 122, 123, 124, 125 Земельного кодексу України, статей 5,7,19 Закону України «Про оренду землі», статей 13, 15, 18,  Закону України «Про оцінку земель», розглянувши заяву директора ТОВ «СГВП «Вознесенське» П.М.Корж, про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами (заява додається), сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати  директору ТОВ «СГВП «Вознесенське» П.М.Корж дозвіл на розроблення документації із землеустрою, щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами площею 2,8724 га (кадастровий номер 4822082600:02:000:1084) із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності для іншого сільськогосподарського призначення у зв’язку з переходом права власності на нерухоме майно та подальше укладення договору оренди землі, за адресою: с.Дорошівка, вул. Садова,буд.87б Вознесенського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) (комплекс будівель майстерні)

2.Розроблена документація із землеустрою, щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами площею 2,8724 га (кадастровий номер 4822082600:02:000:1084) із земель сільськогосподарського призначення, підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.

Сільський голова                                                                       О. А. Ігнатов