Проект рішення Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від  29 жовтня 2019 року                №___             ХХХVІІІ позачергова сесія

7 скликання

Про надання дозволу на розроблення

документації із землеустрою, щодо

відновлення (встановлення) меж

земельної ділянки

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 22, 93, 122, 123, 124, 125 Земельного кодексу України, статей 5,7,19 Закону України «Про оренду землі», статей 13, 15, 18, Закону України «Про оцінку земель», розглянувши заяву директора ТОВ «СГВП «Вознесенське» П.М.Корж, про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами (заява додається), сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл  товариству з обмеженою відповідальністю «СГВП «Вознесенське» на розроблення  Технічної документації із землеустрою  щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами площею 0,1634 га (за рахунок раніше сформованої земельної ділянки кадастровий номер 4822082600:04:045:0016) із земель сільськогосподарського призначення  комунальної власності для іншого сільськогосподарського призначення у зв’язку з переходом права власності на нерухоме майно з подальшим укладенням договору оренди земельної ділянки, що знаходиться за   адресою: с.Дорошівка, вул. Миру, буд. 96 Вознесенського району Миколаївської області (будівля контори).

2.Розроблена  Технічна документація із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами площею 0,1634 га (кадастровий номер 4822082600:04:045:0016) із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.

Сільський голова                                                                       О. А. Ігнатов