Проект рішення Про надання дозволу на складання документації із землеустрою

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від  29  жовтня 2019 року                № ___                 ХХХVІІІ позачергова сесія

7 скликання

Про надання дозволу на

складання документації

із землеустрою

Відповідно до статей 22, 33, 118, 121, 122, Земельного кодексу України, пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про особисте селянське господарство», заяви громадянина України Дроган В.О., сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянину України Дроган В’ячеславу Олександровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності розташованої в межах території Білоусівської (Дорошівської) сільської ради Вознесенського району Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 2 га ріллі, із зміною цільового призначення - ведення особистого селянського господарства, шляхом розподілу раніше сформованої земельної ділянки кадастровий номер: 4822080400:09:000:0109.
  2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимого чинного законодавства.

3.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.

Сільський голова                                                                        О. А. Ігнатов