Проект рішення Про надання дозволу на складання документації із землеустрою Базюк   Олегу Олександровичу (АТО)

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від  07 жовтня 2019 року                № ___                  ХХХVІІ позачергова сесія

7 скликання

Про надання дозволу на

складання документації

із землеустрою Базюк

Олегу Олександровичу (АТО)

Відповідно до статей 22, 33, 118, 121, 122, Земельного кодексу України, пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про особисте селянське господарства», заяви громадянина України Базюк О.О., сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянину України Базюк Олегу Олександровичу   дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності розташованої в межах території Білоусівської (Дорошівської) сільської ради Вознесенського району Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 2 га ріллі, із зміною цільового призначення - ведення особистого селянського господарства, шляхом розподілу раніше сформованої земельної ділянки кадастровий номер: 4822080400:06:000:0604.
  2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимого чинного законодавства.

3.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.

Сільський голова                                                                        О. А. Ігнатов