Проект рішення Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від  __________ 2019 року                №___                      ХХХІV  сесія

7 скликання

Про надання дозволу на складання проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

для продажу земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

Відповідно до статей 12, 19, 38-39, 79-1, 93, 123-124 Земельного кодексу України, статей 19, 20, пункту «ґ» частини другої статті 25, статті 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дорошівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл гр. Діланяну Арсену Михайловичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Дорошівка, вул. Леніна, 5, приблизною площею 0,0500 га, із категорії земель за основним цільовим призначенням – Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2. Погоджений у визначеному законодавством порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на розгляд та затвердження сесії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).

Сільський голова                                           О. А. Ігнатов