Проект рішення Про внесення змін до договору оренди

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від  04 вересня  2019 року                №                 ХХХVІ  позачергова сесія

7 скликання

Про внесення змін до

договору оренди

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України про оренду землі, постановою КМУ від 31.10.11 № 1185, заяви громадянина України, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до  договору оренди земельної ділянки від 29 жовтня 2009 року зареєстрованого у Вознесенському районному відділі за кадастровим                  № 4822082600:02:000:1122 площа 22,85га, що  перебуває в користуванні на умовах оренди з громадянином України Коржом Петром Миколайовичем викласти в такій редакції:

Пункт 29 Права орендаря:

- самостійно господарювати на землі з дотриманням умов оренди договору оренди землі;

- отримувати доходи;

- передавати орендовану земельну ділянку у суборенду без зміни цільового використання.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).

Сільський голова                                                                               О. А. Ігнатов