Проект рішення Про внесення змін до договору оренди

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ    Р І Ш Е Н Н Я

від _______ 2019 року                №                       ХХХ сесія 7 скликання

Про внесення змін

до договору оренди

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України про оренду землі, постановою КМУ від 31.10.11 № 1185, на підставі заяви громадянина Корж Петра Миколайовича, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до  договору оренди земельної ділянки від 29 жовтня 2009 року зареєстрованого у Вознесенському районному відділі за кадастровим № 4822082600:02:000:1122 площа 22,85га, що  перебуває в користуванні на умовах оренди викласти в такій редакції:

1.1.  Пункт 2: «В оренду передається земельна ділянка загальною площею 22,8525га, з них: рілля – 22,8525 га».

1.2.  Пункт 5: «Нормативно грошова оцінка земельної ділянки відповідно до витягу НГО становить – 197231,03 грн».

1.3.   Пункт 9: «Річна орендна плата за земельну ділянку встановлюється в розмірі – _____ відсотків від її нормативно грошової оцінки з урахуванням діючого коефіцієнту індексації.

Виходячи з цього розмір орендної плати за рік за цим договором           197231,03 *_____ =  грн.».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).

Сільський голова                                                                               О. А. Ігнатов