Проект рішення Про внесення змін до рішення №7 від 29.03.2018 р. «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Дорошівської сільської ради на 2018-2020 роки»

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від ________2019 року                      №                          XХХIV сесія

7 скликання

Про внесення змін до рішення №7

від 29.03.2018 р. «Про затвердження

Плану соціально-економічного розвитку

Дорошівської сільської ради

на 2018-2020 роки»

Відповідно до пункту 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Дорошівської сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до розділу 4 «Завдання та механізми реалізації Плану соціально-економічного розвитку Дорошівської ОТГ» та Дадатку 1 «Перелік проектів/програм розвитку місцевого самоврядування та першочергових завдань в 2018 - 2020 роках, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та коштів з інших джерел (ДФРР, обласна рада та ін..)» Плану соціально-економічного розвитку Дорошівської сільської ради на 2018 – 2020 роки, виклавши його в новій редакції. (Додаток).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії  Дорошівської сільської ради.

Сільський  голова                                                                        О. А. Ігнатов

ДОДАТКИ ЗІ ЗМІНАМИ