Проект рішення Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради Вознесенського району на 2019 рік

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від  ___________ 2019  року   № ______                     ХХХ сесія  сьомого скликання

с.Дорошівка

Про внесення змін до

сільського бюджету

Дорошівської сільської ради

Вознесенського району

на 2019 рік

Розглянувши поданий проект про внесення змін  до сільського бюджету на 2018 рік , відповідно статей 143,144 Конституції України, Бюджетного кодексу України ,  Закону    України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», на підставі підпункту 17 частини першої статті 43, частини другої, третьої статті 61  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,   сесія Дорошівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Взяти до відома інформацію головного бухгалтера Дорошівської сільської ради Дулгерової Т.М. щодо необхідності внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.

2.Затвердити загальний фонд сільського бюджету з дефіцитом у сумі 684640 гривень, джерелом покриття якого визначити:

-Залучення вільного залишку бюджетних коштів на початок року (БКФБ 208100) в сумі 734640 гривень.

-Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду (БКФБ208400) в сумі   - 50000 гривень, згідно з додатком 2 цього рішення.

3.Затвердити спеціальний фонд сільського бюджету з дефіцитом у сумі 50000 гривень, джерелом покриття якого визначити:

-Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (БКФБ208400) в сумі 50000 гривень,згідно з додатком 2 цього рішення.

4. Внести зміни до видаткової частини загального фонду сільського бюджету, згідно з додатком 3 цього рішення :

4.1 Збільшити обсяг видатків загального фонду сільського бюджету по головним розпорядникам коштів:

4.1.1. КПКВКМБ 0110150 «Організаційне,

інформаційно-аналітичнета матеріально-технічне

забезпечення діяльності обласної ради,

районної ради, районної у місті ради

(у разі її створення), міської, селищної,

сільської рад»                                                                 на суму 171500 гривень.

4.1.2.По КПКВКМБ 0119770 «Інші

субвенції з місцевого бюджету»                                    на суму 1200 гривень .

в тому числі :

- по  КПКВКМБ 0119770 «Інші субвенції

з місцевого бюджету»    ( субвенція з

бюджету Дорошівської сільської ради

Вознесенського району до бюджету

Вознесенського району на здійснення

окремих видатків місцевих бюджетів )                       на суму 1200 гривень.

4.1.3.ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОРОШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ :

- КПКВКМБ 0611020 «Надання

загальної середньої освіти

загальноосвітніми навчальними закладами

(у т.ч. школою – дитячим садком,

інтернатом при школі), спеціалізованими

школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами»         на суму 388000 гривень

- КПКВКМБ 0611162 «Інші програми

та заходи у сфері освіти»                                          на 3620 гривень

5. Затвердити зміни та внести доповнення до бюджетних призначень головних розпорядників коштів, які виникли в процесі виконання бюджету поточного року, відповідно до пунктів 11 рішення сесії сільської ради від 22 грудня 2018 року № 2 «Про затвердження  сільського  бюджету  Дорошівської   сільської ради на 2019 рік» (Додаток № 3).

6. Затвердити уточнений обсяг видатків сільського бюджету на 2019 рік в сумі 21356940 гривень в т.ч. загального фонду  в сумі 21211940 гривень та спеціального фонду в сумі 145000 гривень , в тому числі бюджет розвитку 50000 гривень. (Додаток № 3).

7. Затвердити на 2019 рік уточнені міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 цього рішення.

8. Затвердити бюджет розвитку сільського бюджету на 2019рік у сумі 50000 гривень.

9. Затвердити на 2019 рік уточнений розподіл видатків бюджету розвитку за об’єктами згідно з додатком 6 до цього рішення.

10. Затвердити у складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію сільських програм на загальну суму 1206456 гривень, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету на реалізацію сільських програм – у сумі 1191456 гривень, спеціального фонду бюджету на реалізацію сільських програм у сумі 15000 гривень, згідно з додатком 7 до цього рішення  .

11. Додатки 2,3,5,6,7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

12. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету , фінансів та планування соціально - економічного розвитку .

Сільський голова :                                    О.А.Ігнатов