Проект рішення Про затвердження порядку денного

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від _________ 2019 року                   №___                    ХХХІV чергова сесія

7 скликання

Про затвердження порядку денного

Відповідно до пункту 14 статті 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Дорошівська сільська  рада

В И Р I Ш И Л А:

І.Затвердити такий порядок денний  ХХХІV чергової   сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради:

1. Про затвердження порядку денного ХХХІV чергової сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради.

2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради на 2019 рік.

3. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

4. Про добровільне приєднання до Дорошівської сільської об'єднаної територіальної громади.

5. Про затвердження переліку проектів, які можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаної територіальної громади, погоджених Міністерством регіонального розвитку.

6. Земельні питання.

7. Різне

Сільський голова                                                                                  О.А. Ігнатов