Проект рішення Про затвердження в новій редакції Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам Дорошівської сільської ради на 2019 - 2020 роки

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від                     2019 року                 №                              XХХ сесія 7 скликання

Про затвердження в новій редакції

Положення про  надання одноразової

грошової матеріальної допомоги громадянам

Дорошівської сільської ради на 2019 - 2020 роки

Керуючись п.п. 1 п. а ч. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою матеріальної підтримки громадян Дорошівської сільської ради,  сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити в новій редакції  Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Дорошівської  сільської ради на 2019 - 2020 роки (Додаток).

2. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з  питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                      О. Ігнатов

до рішення ХХХ сесії 7 скликання

Дорошівської сільської ради

від   .04.2019 року №

надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам,

які проживають на території Дорошівської  сільської ради

на 2019 - 2020 роки

І. Загальні положення

1. Одноразова грошова матеріальна допомога (далі - допомога) надається з асигнувань, що передбачаються в сільському бюджеті на відповідний бюджетний рік для надання допомоги, а також за рахунок додаткових джерел фінансування, якщо такі виникають у ході виконання сільського бюджету. Допомога надається:

- громадянам, які страждають від онкологічного захворювання;

- важкохворим, які потребують тривалого лікування або/та хірургічного втручання;

- учасникам АТО та війни в Афганістані;

- особам з інвалідністю внаслідок війни в зоні АТО та Афганістані;

- громадянам, ліквідаторам та особам з інвалідністю, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- громадянам, які мають статус малозабезпечених громадян;

- родичам померлої особи, яка на момент смерті не працювала та не була пенсіонером;

- громадянам, здоров’я або майно яких постраждало внаслідок пожежі чи іншого стихійного лиха.

2. Одноразова грошова матеріальна допомога надається громадянину не частіше одного разу на рік.

3. Матеріальну допомогу можуть отримати як громадяни вказаних категорій, так і члени їхніх сімей. До членів сім’ї відносяться особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки (стаття 3 Сімейного кодексу України).

ІІ. Порядок надання грошової матеріальної допомоги

2.1. Для отримання одноразової матеріальної допомоги мешканці Дорошівської сільської ради  надають до виконавчого комітету Дорошівської сільської  ради  заяву на ім’я сільського голови.

2.2. До заяви громадяни додаються наступні документи:

- копія паспорта;

- копія ідентифікаційного коду;

- акт обстеження матеріально-побутових умов заявника;

- довідка про склад сім’ї заявника;

- довідка з лікувальної установи;

- банківські реквізити.

Для осіб, які постраждали від пожежі або іншого стихійного лиха:

- акт Вознесенського міськрайвідділу ДНС про пожежу або інше стихійне лихо.

Для родичів померлої особи:

- довідка та копія  свідоцтва про смерть встановленого зразка;

Для осіб, які мають статус малозабезпечених:

- копія довідки з Управління соціального захисту про статус;

- копія пенсійного посвідчення;

Для учасників АТО, війни в Афганістані та осіб з інвалідністю:

- посвідчення (довідка) про те, що громадянин дійсно є учасником АТО, війни в Афганістані;

- копія паспорта;

- копія ідентифікаційного коду;

- довідка про склад сім’ї;

- копія посвідчення особи з інвалідністю;

- банківські реквізити.

2.3. Рішення   щодо надання матеріальної допомоги та її розміру приймається виконавчим комітетом Дорошівської сільської  ради.

2.4. Рішення про відмову в наданні матеріальної допомоги приймається виконкомом сільської ради у разі:

- подані документи не відповідають вимогам даного Положення;

- відсутності коштів у бюджеті;

- якщо професійна діяльність особи, яка звернулась з заявою про надання матеріальної допомоги, має пряме відношення до служби в Збройних Силах України.

ІІІ. Порядок виплати та обліку одноразової грошової матеріальної допомоги

3.1. Головний бухгалтер сільської ради здійснює виплату грошової матеріальної допомоги в розмірі, визначеної  виконкомом  сільської ради.

3.2.   Матеріальна допомога  перераховується на особистий  рахунок  заявника   в банківській  установі.

3.3. Контроль за виплатою матеріальної допомоги покладається на заступника сільського голови з питань діяльності органів виконавчої влади.

Секретар ради:                                                            Л. Пасюк