Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Рішення №10. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 грудня 2018 року                №10                     ХХVІ чергова сесія

                                                                                      7 скликання                            

Про затвердження документації

із землеустрою та надання

земельної ділянки у власність

без зміни цільового призначення

 

Розглянувши заяву громадянина Урбановича В.І. (заява додається), відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей  22, 33, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Закону України «Про особисте селянське господарства», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  2. Надати громадянину України Урбановичу Володимиру Івановичу у власність земельну ділянку у власність площею 2,0000 га, в тому числі ріллі площею 2,0000 га (кадастровий номер 4822080400:13:000:0601) із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності без зміни цільового призначення для ведення особистого селянського господарства, розташовану в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.
  3. Право власності на земельну ділянку (кадастровий номер 4822080400:13:000:0601) виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).

 

Сільський голова                                                                               О. А. Ігнатов