Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Рішення №11. Про погодження клопотання щодо надання надр у користування.

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 11 травня 2018 року                 № 11     ХІV позачергова  сесія  7 скликання

Про погодження  клопотання  щодо

надання надр у користування

 

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12 Земельного кодексу України, статті 10 Кодексу України про надра розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018р. №60-р, Розглянувши клопотання про надання погодження для отримання спеціального дозволу на користування надрами, подані ПАТ «АКЗ», Дорошівська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:          

1. Погодити клопотання приватному акціонерному товариству «АКЗ» для отримання спеціального дозволу на користування надрами для проведення геологорозвідувальних робіт по розвідці земельної ділянки сільськогосподарського призначення, пасовищ, на території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області, орієнтовною площею 32 га.

2. Зазначених юридичних осіб в п.1 звернутись до  розпорядника земельних ділянок даної категорії для отримання дозволу на розробку проекту землеустрою.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.

 

Сільський голова                                                     О. А. Ігнатов