Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Рішення №16. Про погодження передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства.

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 березня 2018 року                      №16                 ХІІ сесія  7 скликання

 

Про погодження передачі у власність

земельної ділянки для ведення

фермерського господарства

 

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12 Земельного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018р. №60-р, розглянувши заяви громадянина Сидорова Івана Олександровича, про погодження щодо передачі земельної ділянки за межами населеного пункту, Дорошівська сільська рада 

ВИРІШИЛА:

1. Погодити передачу земельних ділянок у власність за межами населеного пункту:

- гр. Сидорову Івану Олександровичу, для ведення фермерського господарства орієнтовною площею 4,31 га ріллі, із земель сільськогосподарського призначення державної власності, яка знаходиться на території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

2. Зазначених гр. в п.1 звернутись до  розпорядника земельних ділянок даної категорії для отримання дозволу на розробку (затвердження) проекту землеустрою.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).

 

Сільський голова                                                                                  О. А. Ігнатов