Дорошівська сільська територіальна громада
Вознесенський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення №5 Про затвердження звіту сільського голови


 

 

 УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від  12 квітня  2019 року                   №5                         XXХ  сесія 7 скликання

 

Про затвердження звіту

сільського голови

                                                                                                                                                Керуючись ст. 25, п. 9 ст. 26, п. 6 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт сільського голови про роботу Дорошівської сільської ради та її виконавчого комітету за 2018 рік, сесія сільської ради

                                                                                                                                    ВИРІШИЛ А:

1. Затвердити звіт сільського голови про роботу Дорошівської сільської ради та її виконавчого комітету за 2018 рік (додається).

2. Визначити на 2019 рік такі пріоритети в діяльності органів місцевого самоврядування Дорошівської сільської ради:                                         

         2.1. Активізація роботи членів виконавчого комітету, керівників організацій та установ, громадських організацій села, громадських формувань з метою реалізації Плану соціально-економічного розвитку Дорошівської сільської ради;                                                                                                              2.2. Дотримання чинного законодавства при розгляді земельних питань;                                                                                                                             2.3. Спільно з членами територіальних громад населених пунктів, вирішення питань благоустрою населених пунктів, ремонту доріг комунальної власності, упорядкування стихійних сміттєзвалищ та дотримання  вимог природоохоронного законодавства;                                                                                      2.4. Вирішення проблеми освітлення вулиць у населених пунктах сільської ради;                                                                                                                                    2.5. Удосконалення послуги постачання якісної питної води населенню;                        2.6.   Ремонт та будівництво доріг комунальної власності сільської ради                                                                                                                         

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову виконавчого комітету ради, Дорошівського сільського голову Ігнатова О.А.

         

 

 

  Сільський голова:                                                                             О.А. Ігнатов

                                                                                                                                                                                            .

 

Звіт сільського голови про роботу в 2018 році

 

        Підсумовуючи результати  роботи Дорошівської сільської ради  хочу  поділитись з вами  досягненнями, які ми втілили в життя, а також  своїми думками щодо подальшого успішного розвитку наших сіл.

      З перших днів своєї роботи на посаді сільського голови намагаюсь робити все  для покращення умов мешканців громади. З цією метою робота депутатського корпусу, виконкому та працівників сільської ради побудована так, щоб рішення приймалися злагоджено, відповідально, відкрито. 

       2018 рік став першим роком, коли Дорошівська громада відчула реформу децентралізації в дії. Адже села, які увійшли до складу громади перший рік жили за спільним бюджетом. Незважаючи на всі труднощі, які супроводжували нас впродовж минулого року, сільська рада не скоротила жодної програми, а навпаки намагалася брати участь у обласних проектах, співпрацювала та надавала фінансову підтримку установам та організаціям розташованим у межах району.

       Впродовж звітного періоду сільська рада працювала над пошуком цікавих та корисних для громади проектів та програм, спрямованих на покращення життя мешканців громади.

      Протягом 2018 року, завдяки реформі децентралізації та наполегливій роботі працівників сільської ради Дорошівською ОТГ були реалізовані такі проекти:

 1. «Сильна нація – міцна держава» (Створення спортивного майданчика для відновного лікування та оздоровлення сільських жителів в селі Білоусівка Вознесенського району Миколаївської області) – всього 90,714 тис. грн.(з обласного бюджету –45,354 тис. грн., з місцевого бюджету –45,360 тис.грн.)
 2. «Спорт для всіх «12 місяців» (Облаштування сучасного спортивного залу з енергозберігаючими заходами для оздоровлення та реабілітації жителів громади в приміщенні сільського Будинку культури села Дорошівка Вознесенського району Миколаївської області) – всього 260,777 тис. грн. (з обласного бюджету – 125,388 тис. грн., з місцевого бюджету – 135,389 тис.грн.)
 3. «Безпека дітей понад усе! (огорожа для ДНЗ «Малятко» в селі Дорошівка Вознесенського району)» ) – всього 72,16 тис. грн. (з обласного бюджету – 64,94 тис. грн., з місцевого бюджету – 7,22 тис. грн.)
 4. «Новий український перший клас для Білоусівської ЗОШ І - ІІІ ступенів Вознесенського району» – всього 30,0 тис. грн., з обласного бюджету – 30,0 тис. грн. (придбано телевізор, пуфи, лавки)
 5. «Придбання сучасної комп̕ютерної техніки для Дорошівської ЗОШ І - ІІІ ступенів села Дорошівка Вознесенського району Миколаївської області» – всього 89,0 тис. грн. (з обласного бюджету – 80,0 тис. грн., з місцевого бюджету – 9,0 тис.грн.)
 6. «Заміна вікон у ДНЗ та будинку культури села Дорошівка Вознесенського району» – всього 79,0 тис. грн. (з обласного бюджету – 74,0 тис. грн., з місцевого бюджету – 5,0 тис.грн.)
 7. «Підвищення якості умов життя в сільській місцевості (капітальний ремонт зовнішнього освітлення по вул. Різдвяна в селі Дорошівка Вознесенського району Миколаївської області)» – всього 190,0 тис. грн. (з обласного бюджету – 171,6 тис. грн., з місцевого бюджету – 18,4 тис.грн.)
 8. «Придбання екскаватора ЕО-2621 на базі трактора МТЗ 82.1 та трактора Беларус 82.1 з комплектом обладнання (навантажувач, відвал для снігу, косарка роторна, агрегат для перевезення води) для КП «Добробут» виконавчого комітету Дорошівської сільської ради» – всього 1594,285 тис. грн., з державного бюджету – 1594,285 тис. грн.
 9. «Придбання мотокоси та бензопили для КП «Добробут» виконавчого комітету Дорошівської сільської ради» – всього 17,215 тис. грн., з державного бюджету – 17,215 тис. грн. (бензокоси – 3 шт; бензопили – 3 шт.)

Загальна сума2423,191 тис. грн.

В тому числі:

державний бюджет – 1611,5 тис. грн.;

обласний бюджет – 591,282 тис. грн.;

місцевий бюджет – 220,409 тис. грн.

 

Виділення коштів з обласного бюджету відбулося за активної підтримки депутатів обласної ради Ташлика Г. В. та Терещенка О. К.

Крім того, була проведена швидка та результативна робота працівників сільської ради для придбання  та оформлення квартир для дітей-сиріт за державні кошти:

 • у м. Вознесенськ для Самборської Яни, жительки с. Дорошівка – 350 тис.грн.;
 • у м. Миколаїв для Снігура Олександра, жителя с. Білоусівка – 350 тис.грн.

Особливої уваги заслуговує співпраця сільської ради з підприємствами-інвесторами, згідно договорів соціального партнерства було кошти, за які оплачено розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів громади, придбано твердопаливний  котел для Дорошівського ЗДО «Малятко» та закуплено комп’ютерну техніку для сільської ради.

Підприємства-партнери, планують проводити свою виробничу діяльність на території Дорошівської ОТГ. Так, у с.Білоусівка АКЗ «Олександрівський» відновлює роботу кар’єра  по видобутку вапняку, в зв’язку з чим планується створення нових робочих місць. А на території с. Дорошівки ТОВ «НІК САНСТАР 2» проводить роботу по встановленню сонячної електростанції, що передбачає створення нових тимчасових (на період будівництва) та постійних робочих місць.

Загалом, Дорошівською сільською радою залучено 3 823 191,00 грн., що становить значну частку від місцевого бюджету об’єднаної територіальної громади.

            Приємно зазначити, що землі сільськогосподарського призначення, які знаходяться за межами населених пунктів, цього року передані у розпорядження сільської ради, а це майже 1800 га.

Сільською радою, в межах реалізації програми «Турбота», було виплачено матеріальну допомогу 36 мешканцям громади, які опинилися у важких життєвих умовах  на суму 40 тис.грн. та надано матеріальну допомогу 23 учасникам АТО на суму 23 тис. грн.

Ведеться підготовка для реалізації довгострокового проекту «Підвищення якості  дошкільної освіти в сільській місцевості», а саме будівництва нової будівлі дитячого садочка в с. Дорошівка. В межах реалізації цього проекту проведено геологорозвідувальні роботи на місці будівництва та виготовлено ескізний проект будівлі на суму 54 тис.грн.

В нашій громаді  в даний час активно ведеться робота  по централізованому вивезенню сміття, його сортуванню та боротьба зі стихійними смітниками. Перший крок уже зроблено - це рекультивація сміттєзвалища у селі Дорошівка. Допомагає нам у вирішенні цього питання наш друг та надійний партнер, обласний депутат Терещенко О.К.

Адміністрація сільської ради співпрацює та надає фінансову підтримку установам та організаціям розташованим у межах Вознесенського району, а саме: з бюджету сільської ради  виділяються кошти на безкоштовне перевезення пільгових категорій населення, на плівку для ФЛГ, на заходи РДА для придбання подарунків дітям пільгових категорій, на місцеву пожежну охорону (100 тис.грн.), закупівлю туберкуліну (24,1 тис.грн.), придбання ліків на невідкладну допомогу (15 тис.грн.), пільгові рецепти (40 тис. грн..), на дитячий стоматологічний кабінет тощо. На утримання двох людей похилого віку у територіальному центрі соціального обслуговування, на заробітну плату 5 соціальних працівників та 1 спеціаліста  сільською радою виділено 395,423 тис.грн. У Вознесенський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді виділено 239,793 тис.грн. (заробітна плата 2 фахівців, комунальні послуги). На утримання 2 дітей з інвалідністю у КУ «Центр соціальної реабілітації дітей інвалідів м. Вознесенська» перераховано 103,433 тис.грн. Окрім того, сільською радою було перераховано кошти на утримання відділу освіти Вознесенської РДА – 2 млн.223,637 тис.грн. У відділ культури Вознесенської РДА було перераховано 136,560 тис.грн. У відділ охорони здоров’я перераховано 120,508 тис.грн. (комунальні послуги, ліки, паливно-мастиліні матеріали, пільгові рецепти).

Дуже хочеться відзначити наших партнерів та спонсорів, адже за їхньої допомоги в Дорошівській громаді  проведено немало роботи. Завдяки ТОВ «Дружба» було проведено ремонт дороги по вул. Свірьопкіна (80 тис.грн.), відновлено роботу містка, виділено кошти на святкування річниці Громади. А ТОВ «Белоусовка» є організатором дозвілля та частування мешканців с.Білоусівки на свята: День Перемоги, День захисту дітей, День людей похилого віку, День села. Традиційно, проведення змагань з футболу за Кубок Свірьопкіна, здійснювалося за фінансової підтримки підприємця Хая Нгуєна.

Значну підтримку надають небайдужі фермерські господарства та підприємці громади, а саме Макогон О. В.,  Котляр С. А.,  Крючкова І. П., ФГ «Сліпченко В.Г.»,  Бойко К. В. Партика О. та ін...

За участі активних мешканців громади було проведено «Екологічний марафон», який був ініційований Президентом України. Завдяки жителям було проведено роботи з благоустрою території волейбольного майданчика біля будинку культури у с. Дорошівка та паркової зони і автобусної зупинки у с. Білоусівка.

У липні 2018 року було створено Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради, до складу якого увійшли заклади загальної середньої освіти, заклади дошкільної освіти, клубні та бібліотечні заклади. Варто зазначити, що всі витрати, пов’язані з роботою цих закладів фінансуються з місцевого бюджету сільської ради. А це і заробітна плата працівників закладів дошкільної освіти, техперсоналу двох шкіл, Відділу ОКМС, закладів культури та бібліотечних закладів, оплата енергоносіїв (електроенергія, газ, вугілля, дрова), дизельного палива для шкільного автобуса, продуктів харчування для дітей початкових класів та дітей пільгових категорій у школах та дитячих садках (малозабезпечені, – 100%, багатодітні – 50%), оплата реєстрації статутів Відділу ОКМС, закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти та Центру культури і дозвілля, кошти на поточний ремонт приміщень, придбання вогнегасників, колісників, лопат, витяжки, вікон, дверей, електронних вагів, термометрів, гігрометрів, посуду, умивальника для закладів освіти, співфінансування по НУШ для придбання меблів, дидактичного матеріалу для перших класів тощо.

Велике значення для закладів освіти має також спонсорська підтримка, а саме подарований від АКЗ «Олександрівський» (керівник Білий С.А.) новий холодильник, придбане килимове покриття в ігрову кімнату від приватного підприємця Кузика В. О., придбання новорічних подарунків та картоплі ТОВ «Дружба», солодощі на день св.. Миколая від ПП «Менада», безкоштовна капуста від Кучера О.Б.  в Дорошівський ЗДО «Малятко». Відіграє суттєву роль протягом року і спонсорська допомога батьків вихованців закладу дошкільної освіти. У  Білоусівському ЗДО «Зірочка» незмінною є допомога Звєрова В.В. керівника ТОВ «Белоусовка» - це забезпечення у повному обсязі борошном та олією, а також солодкими подарунками на день св.. Миколая та новорічні свята, іграшками на День захисту дітей, протипожежним покривалом та обробними дошками на харчоблок. Також допомагає депутат сільської ради Сліпченко О.В., який виділив кошти на придбання солодощів до Дня захисту дітей.

 Школи також не залишаються без уваги меценатів, наприклад, для 1-го класу Білоусівської школи було придбано лінолеум Звєровим В. В. (керівник ТОВ «Белоусовка»), шкільні набори для кожного першокласника Дорошівської і Білоусівської школи були подаровані АКЗ «Олександрівський» (керівник Білий С. А.),  солодкі подарунки до дня св.. Миколая для Білоусівських школярів було придбано АКЗ «Олександрівський» (керівник Білий С. А.), новорічні подарунки для кожного школяра були придбані ТОВ «Белоусовка» (керівник Звєров В. В.) та ТОВ «Дружба» (керівник Кормишкін Ю.А.), напередодні дня св. Миколая відмінники навчання, переможців олімпіад і конкурсів, лідери шкільного самоврядування Дорошівського ЗЗСО отримали особливий дарунок від обласного депутата Ташлика Г. В. - білети у театр. ТОВ «Белоусовка» щорічно забезпечує шкільну їдальню борошном та олією.

     З метою забезпечення інформаційної відкритості, створення належних умов для доступу до публічної інформації працівниками сільської ради наповнюється відповідними матеріалами веб-сайт Дорошівської об’єднаної територіальної громади, ведеться сторінка у Facebook. На цих веб-ресурсах систематично та оперативно розміщується інформація про діяльність сільської ради, виконавчого комітету, оприлюднюються проекти та рішення сільської ради і виконкому.

     Про відкритість та роботу для односельчан свідчить і те, що апарат сільської ради приймає та обслуговує населення щоденно.

У зв’язку з тим, що у нас попереду ще багато планів і завдань, і сподіваюся – можливостей, які дає нам децентралізація і реформа, нам необхідно консолідувати зусилля всіх нас на вирішення проблем та розвиток Дорошівської  громади.

 

 

Сільський голова                                                                                 О.А. Ігнатов

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних