Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Рішення №8. Про погодження передачі у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 10 жовтня 2018 року                №8                       ХХІІ позачергова сесія 

                                                                                      7 скликання

 

Про погодження передачі у власність

земельної ділянки для ведення

особистого селянського господарства

 

   Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12 Земельного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018р. №60-р, розглянувши заяви громадян, (заяви додаються), про погодження щодо передачі земельної ділянки за межами населеного пункту, сільська рада 

ВИРІШИЛА:                                 

1. Погодити передачу земельних ділянок у власність за межами населеного пункту:

1.1. гр. Тишлер Олегу Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,00 га ріллі, із земель сільськогосподарського призначення державної власності, яка знаходиться на території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

1.2. гр. Мущинському Сергію Вікторовичу, для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,40 га ріллі, із земель сільськогосподарського призначення державної власності, яка знаходиться на території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області, колишня Білоусівська сільська рада.

2. Зазначених гр. в п.1 звернутись до  розпорядника земельних ділянок даної категорії для отримання дозволу на розробку (затвердження) проекту землеустрою.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).

 

Сільський голова                                                                            О. А. Ігнатов