Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Рішення №8. Про внесення змін до рішення Дорошівської сільської ради від 25.05.2010 року №10 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність»

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 11 липня 2018 року                      №8                  ХVІ сесія 7 скликання

Про внесення змін до рішення

Дорошівської сільської ради від

25.05.2010 року №10 «Про

надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

у приватну власність»

Розглянувши звернення Діланяна Олега Арташевича, відповідно до статей 12, 122 Земельного кодексу України, статей 19, 20 Закону України «Про землеустрій», пункту 14 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року №1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Дорошівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.     Внести зміни до рішення Дорошівської сільської ради від 25.05.2010 року №10 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність», а саме:

-         пункт 4 викласти у наступній редакції:

«Надати гр. Діланяну Олегу Арташевичу дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,14 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд розташованої за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Дорошівка, вул. Миру, 106-а»;

-         пункт 6 викласти у наступній редакції:

«Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.)»

 

Сільський голова                                                                         О. А. Ігнатов