11 Грудня, 2017 р., 11:23
Дорошівська сільська рада просить всіх жителів села Дорошівка прийти до Дорошівської лікарняної амбулаторії з паспортним документом та ідентифікаційним номером для внесення даних в базу лікарняної амбулаторії.
24 Листопада, 2017 р., 15:53
7 грудня відбудеться 9 позачергова сесія VII скликання о 13.00 у будівлі Дорошівської сільскої ради.
24 Листопада, 2017 р., 10:43
Національна дитяча «гаряча» лінія працює безкоштовно 0800500225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовний короткий номер 116111 (з мобільних) Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства , торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0800500335 (зі стаціонарного телефону) 116123(з мобільних)
16 Листопада, 2017 р., 15:34
Почався процес створення Молодіжної колегії  при Дорошівській сільській раді. На останній сесії було прийнято рішення про створення Молодіжної колегії та затверджено Положення про  Молодіжну колегію. В рамках цього проекту 20 листопада в 11.30 у Дорошівській школі відбудуться «Козацькі ігри», за участю школярів Дорошівської та Білоусівської шкіл. Проводять ігри члені Молодіжної колегії Миколаївської області. У програмі: естафети, конкурси, творчі завдання, багато веселощів та подарунки. Запрошуємо всіх бажаючих вболівальників.  Дрескод -  вишиванки.
16 Листопада, 2017 р., 15:14
Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: