Офіційна сторінка відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради

Інформація про публічні закупівлі Відділу освіти, культури, молоді та спорту,

щоб переглянути, натисніть на зображення нижче

18 Березня, 2024 р., 15:45
Важливість дотримання правил цивільного захисту у закладах освіти в умовах воєнного стану надзвичайно висока з огляду на безпеку і захист учасників освітнього процесу. Воєнний стан накладає додаткові виклики і загрози на звичайне функціонування суспільства, включаючи освітній сектор. Ось декілька причин, чому дотримання правил цивільного захисту є надзвичайно важливим у цих умовах:
14 Березня, 2024 р., 07:55
❗️ 14 березня 2024 року розпочинається реєстрація майбутніх вступників на НМТ-2024.
08 Березня, 2024 р., 08:11
👩🏻 8 березня - Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир.
06 Березня, 2024 р., 13:10
 Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» у 2023-2024 навчальному році для учнів 2-11 класів.
29 Лютого, 2024 р., 09:32
☂️ «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» - це комплексна програма, спрямована на розвиток та зміцнення навичок критичного мислення та інформаційної гігієни задля посилення стійкості до дезінформації, маніпуляцій та пропаганди. Програма виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Академією української преси.
28 Лютого, 2024 р., 14:03
❗️ Сказ, також відомий як гостра інфекційна хвороба центральної нервової системи, є однією з найстрашніших хвороб, яка може передаватися через укуси тварин, зокрема собак. Ця хвороба спричиняється вірусом сказу, який впливає на мозок та спинний мозок.
27 Лютого, 2024 р., 07:01
🤝🏻 27 лютого - Всесвітній день неурядових організацій.
26 Лютого, 2024 р., 15:06
🤓 Українське законодавство встановлює кримінальну відповідальність неповнолітніх осіб за скоєння злочинів на шкоду національної безпеки відповідно до Кримінального кодексу України.
26 Лютого, 2024 р., 07:59
🙏🏻 26 лютого - День спротиву окупації АР Крим та міста Севастополя.
24 Лютого, 2024 р., 07:57
💔 24 лютого - Річниця повномасштабного вторгнення Росії в Україну.