Офіційна сторінка відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради

Інформація про публічні закупівлі Відділу освіти, культури, молоді та спорту,

щоб переглянути, натисніть на зображення нижче

23 Квітня, 2024 р., 12:54
Всесвітній день книг та авторського права відзначається щорічно 23 квітня. Це свято присвячене книзі як символу культури, знань та розвитку, а також підкреслює важливість авторських прав та інтелектуальної власності.
22 Квітня, 2024 р., 10:16
❗️ Узв'язку з дією воєнного стану та збройною агресією, у 2024 році випускники закладів освіти, які вимушено виїхали за межі України  матимуть змогу складати національний мультипредметний тест  в тимчасових екзаменаційних центрах інших країн.
22 Квітня, 2024 р., 09:55
19 квітня на базі Щербанівського ліцею ім. М.М. Рябошапки відбувся навчально-методичні семінар для директорів закладів загальної середньої освіти, заступників директорів з навчальної роботи та секретарів «Діловодство та інструменти цифрової взаємодії в закладах загальної середньої освіти: стратегії, інструменти, практичні рекомендації».
17 Квітня, 2024 р., 12:53
Всесвітній день гемофілії відзначається щорічно 17 квітня. Це свято призначено для підвищення уваги до гемофілії та інших рідкісних захворювань, а також для підтримки людей, які живуть з цим станом.
08 Квітня, 2024 р., 12:03
✅ Відповідно до листа департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації від 06.03.2024 року №824/02/01-01.16 «Про здійснення вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 11 класу, що можуть видаватись за кошти державного бюджету», закладами освіти Дорошівської територіальної громади було здійснено вибір підручників для 11 класу.
07 Квітня, 2024 р., 12:52
Всесвітній день здоров'я відзначається щорічно 7 квітня. Цей день був встановлений Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) з метою підвищення свідомості населення про загальновідомі проблеми здоров'я та сприяння здоровому способу життя.
06 Квітня, 2024 р., 12:51
Міжнародний день спорту задля миру та розвитку відзначається 6 квітня щорічно. Це свято було оголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй з метою підкреслення ролі спорту як засобу сприяння миру, розвитку суспільства, здоров'я та добробуту людей у всьому світі.
24 Березня, 2024 р., 07:26
👉🏻 24 березня – Міжнародний день права на встановлення істини щодо грубих порушень прав людини і гідності жертв. У цю дату вшановують пам’ять людей, що постраждали від грубих і систематичних порушень прав людини.