Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

IX сесія 7 скликання.

Порядок денний на IX сесію 7 скликання.

  1. Про затвердження порядку денного. Доповідач – сільський голова Ігнатов О.А..
  2. Про внесення змін до бюджету Дорошівської сільської ради. Доповідач – головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..
  3. Про внесення змін до бюджету Білоусівської сільської ради. Доповідач – головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..
  4. Про приведення у відповідність до законодавства порядку обчислення скликання Дорошівської сільської ради. Доповідач – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів..
  5. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач -  начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В.
  6. Про затвердження Інструкції про складання і виконання розпису сільського бюджету. Доповідач – головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..
  7. Про затвердження Цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру забезпечення пожежної безпеки Дорошівської сільської ради.  Доповідач -  начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
  8. Про затвердження районної Цільової програми територіальної оборони по Дорошівській сільській раді на 2017-2018 роки. Доповідач -  начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
  9. Про затвердження нормативно-грошової оцінки населеного пункту. Доповідач спеціаліст землевпорядник сільської ради Дулгерова Г.В..
  10. РІЗНЕ.