Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Новини

Підсумки екологічного флешмобу «За зелену громаду!»

Дата створення: 09:08 20.11.2018

  Екологiчнi проблеми сьогодення стосуються кожного. У сучасному свiтi iснує ряд таких проблем, одна з яких – криза зелених насаджень. Щоб уникнути їх, потрiбна екологiчна освiта та просвiтницька дiяльнiсть. За ініціативою Молодіжної  ради  протягом місяця проходив екологічний флешмоб, спрямований на озеленення нашої громади.

Постійне фахове зростання педагогів — вимога сучасності

Дата створення: 09:56 19.11.2018

07 листопада 2018 року  відповідно до плану роботи Методичної ради ММЦ відділу ОКМС Дорошівської с/р  у ЗДО «Малятко»  відбувся  семінар для педагогів    дошкільних закладів на тему: «Перспективний педагогічний досвід та його впровадження в практику роботи педагогічних працівників закладів дошкільної освіти».

Шановні трудівники села Дорошівської об’єднаної територіальної громади! Щиро і сердечно вітаємо Вас з Днем працівників сільського господарства.

Дата створення: 10:45 15.11.2018

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРИ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА !

Дата створення: 14:54 09.11.2018

З нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва прийміть найщиріші привітання та найкращі побажання!

ПОКРОВСЬКИЙ ЯРМАРОК У БІЛОУСІВЦІ. ПІСЛЯМОВА

Дата створення: 11:12 30.10.2018

13 жовтня у Білоусівці було людно і гамірно. Центральну вулицю заполонили дорослі і малі. Люди з’їхалися з усієї Дорошівської громади, щоб погуляти. Це все – Покровський ярмарок. Велика святкова програма, присвячена 243-ій річниці с. Білоусівки, мала саме таку назву «Великий Покровський ярмарок у Білоусівці - 2018». Ви хочете знати, чому саме ярмарок? Щоб зрозуміти задум організаторів, погортаємо сторінки історії…

КОНКУРС НА КЕРІВНИКІВ ВІДБУВСЯ

Дата створення: 11:19 29.10.2018

 18 жовтня у приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської с/р відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів:              - директора Центру культури і дозвілля Дорошівської сільської ради;                                                 - директора Дорошівського ЗДО "Малятко" Дорошівської сільської ради.

ДЯКУЄМО ЗА ПОДАРУНОК

Дата створення: 10:47 29.10.2018

Один із викликів реформи сучасної освіти і культури — це якісне матеріально-технічне забезпечення, яке потребує залучення додаткових коштів. Але реформа повинна бути підтримана значним фінансовим ресурсом для старту.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ДОРОШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ.

Дата створення: 15:26 18.10.2018

НЕ СПАЛЮЙТЕ СУХОСТІЙ ТА ОПАЛЕ ЛИСТЯ!                                           Цьогорічна осінь радує нас теплою та сухою погодою. Разом з тим підвищується ризик виникнення пожеж, пов’язаних зі спалюванням трави, сухостою, опалого листя.

Вітаємо із Днем захисника Вітчизни!

Дата створення: 11:41 10.10.2018

Дорогі жителі Дорошівської громади!    Вітаємо Вас із Днем захисника Вітчизни!                     Це справжнє свято мужності й самовіданності, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Роки людині до лиця.

Дата створення: 08:47 02.10.2018

Другий місяць осені починається з особливої дати. Щорічно1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.