Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

ХІV сесія 7 скликання

орошівська сільська  рада   В И Р I Ш И Л А:

Затвердити такий порядок денний  ХІУ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради:

1.Про затвердження порядку денного. Доповідач  сільський голова  Ігнатов О.А..

2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради на 2018 рік. Доповідач головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М.

3. Про  створення Тендерного комітету з процедур закупівель Дорошівської сільської ради, обрання його складу  та затвердження Положення про Тендерний комітет процедур закупівель Дорошівської сільської ради. Доповідач головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М.

4. Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна  сільської ради, яка припиняється в результаті реорганізації шляхом приєднання до Дорошівської сільської ради. Доповідач головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М.

5.Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..

6. Про  погодження передачі у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин, та житлово-комунального господарства Урбанович І.І.

7. Про  погодження передачі у власність земельних ділянок для ведення фермерського господарства. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин, та житлово-комунального господарства Урбанович І.І.

8. Про затвердження Порядку проведення земельних торгів з продажу земельних ділянок для сільськогосподарського  призначення, що перебувають у комунальній власності , або права на них (оренди, суперсіциї) в межах населених пунктів Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин, та житлово-комунального господарства Урбанович І.І..

9.Про направлення на навчання сільського голови Ігнатова Олександра Анатолійовича. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення  Грищенко Т.В..

10. Про погодження ПП «Цифрові комунікації» розміщення устаткування для впровадження бездротового доступу до мережі Інтернет на території Дорошівської сільської ради, Миколаївської області. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин, та житлово-комунального господарства Урбанович І.І..

11.Про погодження клопотання щодо надання надр у користування. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин, та житлово-комунального господарства Урбанович І.І..

12.Різне.

 

Сільський голова                                                                                 Ігнатов О.А.