XVI сесія 7 скликання 11.07.2018

Порядок денний:

1.Про затвердження порядку денного. Доповідач  сільський голова  Ігнатов О.А..

2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради Вознесенського району на 2018 рік. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

3. Про  погодження передачі земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Доповідач: Урбанович І.І., начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ.

4. Про затвердження технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки . Доповідач: Урбанович І.І., начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ.

5.  Про  встановлення ставок  та пільг із сплати земельного   податку. Доповідач: Урбанович І.І., начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ.

6. Про надання дозволу на розроблення технічної  документації  із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки. Доповідач: Урбанович І.І., начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ.

7. Про затвердження Статуту КП «Добробут». Доповідач  начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення  Грищенко Т.В.

8. Про внесення змін до рішення Дорошівської сільської ради від

25.05.2010 року №10 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність».

9. Про створення централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради. Доповідач  начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту Дрозд Н.В..

10. Про створення Центру культури, дозвілля та спорту Дорошівської сільської ради Доповідач  начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту Дрозд Н.В..

11. Про затвердження структури та штатного розпису відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради. Доповідач  начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту Дрозд Н.В..

12. Про внесення змін до структури та штатної чисельності апарату Дорошівської сільської ради та її виконавчих органів. Доповідач  начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення  Грищенко Т.В.

13. Про затвердження зразка печатки та штампу відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради. Доповідач  начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту Дрозд Н.В..

14.Про затвердження Положення про преміювання, надання матеріальної допомоги та інших виплат працівникам відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради, працівникам закладів освіти та культури  Дорошівської сільської ради Доповідач  начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту Дрозд Н.В..

15.Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади  керівників підприємств, установ і організацій освіти, культури, фізичної культури, спорту, які належать до комунальної власності Дорошівської сільської ради. Доповідач  начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту Дрозд Н.В..

16. Про делегування повноважень відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради. Доповідач  начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення  Грищенко Т.В.

17. Про вступ в права засновників загальноосвітніх закладів. Доповідач  начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення  Грищенко Т.В.

18. Про зміну ступеня Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Доповідач  начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту Дрозд Н.В..

19. Про перейменування Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Доповідач  начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту Дрозд Н.В..

20. Про перейменування Дорошівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Доповідач  начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту Дрозд Н.В..

21. Про перейменування Білоусівського ДНЗ «Зірочка». Доповідач  начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту Дрозд Н.В..

22. Про перейменування Дорошівського ДНЗ «Малятко». Доповідач  начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту Дрозд Н.В..

23.Про затвердження мережі закладів освіти Дорошівської сільської ради. Доповідач  начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту Дрозд Н.В..

24.Про погодження створення інклюзивної групи для дітей дошкільного віку. Доповідач  начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту Дрозд Н.В..

25.Про прийняття в комунальну власність Дорошівської сільської ради індивідуально-визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл , селищ Вознесенського району. Доповідач  начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення  Грищенко Т.В.

26.Про передачу клубних та бібліотечних закладів в оперативне управління відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради. Доповідач  начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту Дрозд Н.В..

27. Про внесення змін до рішення №6 від 11.04.2018 року «Про створення відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради»

28.Про пільгове перевезення транспортом загального користування. . Доповідач  сільський голова  Ігнатов О.А..

29.Різне.