Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Право на реабілітаційне лікування за кошти Фонду соціального страхування має кожен працевлаштований українець

Право на реабілітаційне лікування за кошти Фонду соціального страхування має кожен працевлаштований українець

           Правом на  відновлення здоров’я за рахунок коштів ФССУ може скористатись кожна застрахована особа (яка сплачує та/або за яку сплачуюється єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) у разі настання страхового випадку в період роботи. Підтвердженням потреби подальшого лікування у реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу є висновок лікарсько-консультативної комісії.

Медична реабілітація після перенесених захворюван і травм у санаторно-курортних закладах здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, який покриває 100% витрат на проходження відновлювального лікування.

ФССУ фінансує медичну реабілітацію за профілями:

  •  нейрореабілітація;
  •  м’язово-скелетна реабілітація;
  •  кардіо-пульмонарна реабілітація;
  •  медико-психологічна реабілітація учасників АТО;
  •  реабілітація після оперативних втручань на органах зору;
  •  реабілітація при порушенні перебігу вагітності;
  •  інша (соматична) реабілітація (після оперативних втручань на органах травлення, сечостатевої системи, жіночих статевих органах).

       Застрахована особа має право вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу відповідно до показань. Тривалість відновлювального лікування залежить від медичних показань та може становити до 24 днів.

Відповідальна особа по Вознесенському відділенню управління ВД ФССУ: начальник відділу з медичної реабілітації  Нікуліца Валентина Григорівна, контактний телефон:  4 – 14 – 39.