Право на реабілітаційне лікування за кошти Фонду соціального страхування має кожен працевлаштований українець

Правом на  відновлення здоров’я за рахунок коштів ФССУ може скористатись кожна застрахована особа (яка сплачує та/або за яку сплачуюється єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) у разі настання страхового випадку в період роботи. Підтвердженням потреби подальшого лікування у реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу є висновок лікарсько-консультативної комісії.

Медична реабілітація після перенесених захворюван і травм у санаторно-курортних закладах здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, який покриває 100% витрат на проходження відновлювального лікування.

ФССУ фінансує медичну реабілітацію за профілями:

•  нейрореабілітація;
  •  м’язово-скелетна реабілітація;
  •  кардіо-пульмонарна реабілітація;
  •  медико-психологічна реабілітація учасників АТО;
  •  реабілітація після оперативних втручань на органах зору;
  •  реабілітація при порушенні перебігу вагітності;
  •  інша (соматична) реабілітація (після оперативних втручань на органах травлення, сечостатевої системи, жіночих статевих органах).

Застрахована особа має право вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу відповідно до показань. Тривалість відновлювального лікування залежить від медичних показань та може становити до 24 днів.

Відповідальна особа по Вознесенському відділенню управління ВД ФССУ: начальник відділу з медичної реабілітації  Нікуліца Валентина Григорівна, контактний телефон:  4 – 14 – 39.