Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

ХХІV позачергова сесія 7 скликання

Порядок денний  ХХІV позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради:

 

 1. Про затвердження порядку денного. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А.
 2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради на 2018 рік. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
 3. Про передачу майна з балансу Дорошівської сільської ради на баланс КП «Добробут».Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
 4. Про затвердження акту  прийняття - передачі основних засобів. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
 5. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В.
 6. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 7. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 8. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 9. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 10. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 11. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 12. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 13. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 14. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 15. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 16. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 17. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 18. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 19. Про включення в добір земельних ділянок на земельні торги. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 20. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 21. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
 22. Про перевезення здобувачів освіти, які проживають за межами  Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу ОКМС Дорошівської сільської ради Дрозд Н.В.
 23. Про затвердження Цільової соціальної програми «Шкільний автобус» на 2018 – 2020 рр ОКМС. Доповідач начальник відділу ОКМС Дорошівської сільської ради Дрозд Н.В.
 24. Про затвердження мережі закладів культури Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу ОКМС Дорошівської сільської ради Дрозд Н.В.
 25. Про   затвердження   Положення  про надання платних послуг комунальним закладом  «Центр культури і дозвілля Дорошівської сільської ради» та   встановлення   тарифів на платні послуги. Доповідач начальник відділу ОКМС Дорошівської сільської ради Дрозд Н.В.
 26. Про   затвердження   Програми розвитку культури, мистецтва і охорони культурної спадщини на території Дорошівської сільської ради на 2019-2021 рр.. Доповідач начальник відділу ОКМС Дорошівської сільської ради Дрозд Н.В.
 27. Різне