Вознесенський район, Миколаївська область

XI сесія 7 скликання

Порядок денний XI сесія 7 скликання

1. Про затвердження порядку денного. Доповідач  сільський голова  Ігнатов О.А..
  2. Внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради на 2018 рік. Доповідач головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..
  3. Про внесення змін до структури Дорошівської сільської ради. Доповідач спеціаліст І категорії з кадрової роботи  Почечун О.А..
  4. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач  сільський голова Ігнатов О.А..
  5. Про припинення діяльності громадського формування по охороні громадського порядку «Соколи». Доповідач  сільський голова  Ігнатов О.А..
  6. Про передачу земель у комунальну власність. Доповідач спеціаліст землевпорядник Дулгерова Г.В..
  7. Про присвоєння сільському голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування. Доповідач спеціаліст І категорії з кадрової роботи  Почечун О.А..
  8. Про внесення змін до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення Дорошівської сільської ради, які опинилися в складних життєвих обставинах. Доповідач  сільський голова  Ігнатов О.А..
  9. Про погодження надання земельної ділянки для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в довгострокову оренду.
  10. Різне.