XV сесія 7 скликання 14.06.2018

1.Про затвердження порядку денного. Доповідач  сільський голова  Ігнатов О.А..

2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради Вознесенського району на 2018 рік. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

3. Про нарахування премії сільському голові у 2018 році. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

4. Про нарахування матеріальної допомоги сільському голові в 2018 році. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

5. Про затвердження положення про відшкодування суми доходів отриманих стороною від використання безпідставно набутої земельної ділянки у вигляді несплаченої орендної плати. Доповідач начальник відділу архітектури земельних відносин та житлово-комунального господарства Урбанович І.І..

6. Про розгляд депутатського звернення Сліпченко О.В. Доповідач начальник відділу архітектури земельних відносин та житлово-комунального господарства Урбанович І.І.

7. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт  ліній зовнішнього освітлення по вулиці Димитрова в селі Білоусівка та по вул. Різдвяна, вулиці Садова в селі Дорошівка. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення.

8. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення.

9. Різне.