Вознесенський район, Миколаївська область

XXIII сесія 7 скликання.

Порядок денний на ХХІІІ позачергову сесію 7 скликання 15.11.2018 року

(с. Дорошівка, 15.00):

1. Про затвердження порядку денного. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А.
  2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради на 2018 рік. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
  3. Про надання погодження ПРАТ «АКЗ» на отримання спеціального дозволу на користування надрами (видобування) в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
  5. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
  6. Про надання земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби.
  7. Про порядок виявлення, взяття на облік, збереження і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території Дорошівської сільської ради . Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
  8. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
  9. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Урбанович І.І..
  10. Про надбавку за вислугу років та преміювання сільському голові Ігнатову О.А.. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер Дулгерова Т.М..