Голова громади - Солощенко Олег Миколайович

​​​​​​

Солощенко Олег Миколайович, народився 31 грудня 1988 року в селі Дорошівка. Громадянин України. Від народження і по теперішній час постійно проживаю на території села, в т. ч. протягом п’яти останніх років.

Освіта: Вища: закінчив фізико-математичний факультет Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського у 2011 р і здобув спеціальність вчителя фізики, основ інформатики та астрономії.

Трудова діяльність:

1. 2007 рік – оператор комп’ютерного набору Вознесенської районної ради;

2. 2008 – 2011 рік вчитель Дорошівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

3. з 2011 року і по листопад 2015 року – завідувач Дорошівським дошкільним навчальним закладом «Малятко»

4. з листопада 2015 року по жовтень 2017 року спеціаліст з обслуговування клієнтів та заступник начальника відділення з обслуговування клієнтів  в ПАТ КБ ПриватБанк.

5. з червня 2018 року по 03.09.2019 – директор відділення АТ КБ ПриватБанк

6. з 06.09.2019 по 02.02.2020 вчитель інформатики Дорошівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

7. з 12.02.2020 – головний економіст відділу підтримки операцій суб’єктів господарювання відділення 413/14 АБ «Укргазбанк»

8. На виборах 25 жовтня 2020 року обраний на посаду сільського голови Дорошівської сільської ради

З 2010 по 2015 був депутатом VI скликання  Вознесенської районної ради.

Нагороджений грамотами Вознесенської районної ради, Вознесенської РДА, Миколаївської ОДА та Миколаївської обласної ради.

Одружений. Солощенко Н. А. – дружина,.Солощенко Ю. О. – донька, Солощенко С. О. – син, Шакірова В. А. – пасербиця, Катарама А. А. – пасинок.