Дорошівська сільська територіальна громада
Вознесенський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ХХVІІІ позачергова сесія 7 скликання 20.02.2019

 

 

Порядок денний  ХХУІІІ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради:

 

 1. Про затвердження порядку денного ХХУІІІ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради. Доповідач: сільський голова Ігнатов О.А..
 2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради на 2019 рік. Доповідач начальник відділу головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
 3. Про передачу майна з балансу Дорошівської сільської ради на баланс КП «Добробут». Доповідач начальник відділу головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
 4. Про затвердження акту прийому – передачі основних засобів. Доповідач начальник відділу головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
 5. Про затвердження Програми висвітлення  діяльності органів місцевого самоврядування Дорошівської сільської об’єднаної територіальної громади у засобах масової інформації на 2019 рік. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 6. Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 7. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 8. Про створення громадських пасовищ на території   Дорошівської  сільської ради.                                                   Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 9. Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Дорошівської  сільської ради. Доповідач заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Котляр О.В..
 10. Про встановлення тарифів на водопостачання  на території Дорошівської сільської ради. Доповідач директор  КП «Добробут» Роторян І.І.
 11. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 12. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Мачулі Тетяні Сергіївні на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок земель бувшого КСП  «Дружба» в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Мачулі Тетяні Сергіївні на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок земель бувшого КСП  «Дружба» в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Мачулі Тетяні Сергіївні на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок земель бувшого КСП  «Дружба» в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Мачулі Тетяні Сергіївні на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок земель бувшого КСП  «Дружба» в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Мачулі Тетяні Сергіївні на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок земель бувшого КСП  «Дружба» в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Мачулі Тетяні Сергіївні на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок земель бувшого КСП  «Дружба» в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Мачулі Тетяні Сергіївні на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок земель бувшого КСП  «Дружба» в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Мачулі Тетяні Сергіївні на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок земель бувшого КСП  «Дружба» в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Мачулі Тетяні Сергіївні на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок земель бувшого КСП  «Дружба» в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Семеновій Тетяні Іллівні на земельну ділянку  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок земель бувшого КСП «Дружба» в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 23. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 24. Про надання дозволу на розроблення документації  із землеустрою. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 25. Про погодження передачі у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 26. Про погодження передачі у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства
 27. Про внесення змін до рішення Дорошівської сільської ради від 20.12.2018 року №3 «Про затвердження  структури та штатної чисельності апарату Дорошівської сільської ради та її виконавчих органів на 2019 рік». Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 28. Про затвердження документації із землеустрою та надання  земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 29. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 30. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 31. Про чинність та термін дії рішень Дорошівської сільської ради.  Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 32. Про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну сумісну власність громадянам України Ігнатову Олександру Анатолійовичу, Ігнатову Даниїлу Олександровичу, Ігнатовій Наталії Миколаївні, Кравченя Тетяні Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель  не наданих у власність чи користування по вул. Садова, буд. 25 а, в с. Дорошівка, Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 34. Про затвердження розрахунків надання послуг КП «Добробут». Доповідач директор КП «Добробут» Роторян І.І..
 35. Про прийняття основних засобів. Доповідач начальник відділу ОКМС Дорошівської с/р Дрозд Н.В..
 36. Про передавання основних засобів. Доповідач начальник відділу ОКМС Дорошівської с/р Дрозд Н.В..
 37. Різне.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних