ХХVІІІ позачергова сесія 7 скликання 20.02.2019

Порядок денний  ХХУІІІ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради:

1. Про затвердження порядку денного ХХУІІІ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради. Доповідач: сільський голова Ігнатов О.А..
  2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради на 2019 рік. Доповідач начальник відділу головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
  3. Про передачу майна з балансу Дорошівської сільської ради на баланс КП «Добробут». Доповідач начальник відділу головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
  4. Про затвердження акту прийому – передачі основних засобів. Доповідач начальник відділу головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
  5. Про затвердження Програми висвітлення  діяльності органів місцевого самоврядування Дорошівської сільської об’єднаної територіальної громади у засобах масової інформації на 2019 рік. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
  6. Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
  7. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
  8. Про створення громадських пасовищ на території   Дорошівської  сільської ради.                                                   Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
  9. Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Дорошівської  сільської ради. Доповідач заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Котляр О.В..
  10. Про встановлення тарифів на водопостачання  на території Дорошівської сільської ради. Доповідач директор  КП «Добробут» Роторян І.І.
  11. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
  12. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
  13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Мачулі Тетяні Сергіївні на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок земель бувшого КСП  «Дружба» в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
  14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Мачулі Тетяні Сергіївні на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок земель бувшого КСП  «Дружба» в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..