Дорошівська сільська територіальна громада
Вознесенський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ХХХ чергова сесія 7 скликання від 12.04.2019 р.

 

Порядок денний  ХХХ   сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради:

 

 1. Про затвердження порядку денного ХХХ   сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради. Доповідач: сільський голова Ігнатов О.А..
 2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради Вознесенського району на 2019 рік. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
 3. Про бюджетний регламент Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
 4. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
 5. Про затвердження звіту сільського голови. Доповідач: сільський голова Ігнатов О.А..
 6. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 7. Про внесення змін до структури та  штатної чисельності апарату Дорошівської сільської ради та її виконавчих органів на 2019 рік». Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 8. Про затвердження Положення про громадські слухання на території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 9. Про затвердження Програми забезпечення житлом осіб, які перебувають на квартирному обліку в Дорошівській сільській раді, на 2019 - 2022 роки. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 10. Про затвердження в новій редакції Положення про  надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам Дорошівської сільської ради на 2019 - 2020 роки. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 11. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 12. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці (Гончаренко О.П.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 13. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці (Діланян А.М.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 14. Про встановлення надбавки за вислугу років Ігнатову О.А.. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
 15. Про надання дозволу на придбання  службового автомобіля. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер Дулгерова Т.М.. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 16. Про затвердження проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та першочергових завдань  на 2019-2021 роки, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та коштів з інших джерел (ДФРР, обласна рада та інших). Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 17. Про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад до Дорошівської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 18. Про затвердження в новій редакції Комплексної програми соціального захисту населення Дорошівської сільської ради «Турбота» на 2017-2020 роки. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 19. Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Дорошівської сільської ради на 2020 рік. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
 20. Про затвердження положення про гендерну рівність в Дорошівській сільській раді. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 21. Про внесення змін до рішення №3 від   03.12.2018 року ХХУІ позачергової сесії 7 скликання «Про передачу майна з балансу Дорошівської сільської ради на баланс КП «Добробут»». Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 22. Про внесення змін до рішення №3 від   20.02.2018 року ХХУІІІ позачергової сесії 7 скликання «Про передачу майна з балансу Дорошівської сільської ради на баланс КП «Добробут»». Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 23. Про встановлення тарифу на водокористування для юридичних осіб. Доповідач директор КП «Добробут» Роторян І.І.. 
 24. Про затвердження калькуляції на виконання робіт ТЗ та механізмів КП «Добробут» на замовлення юридичних та фізичних осіб. Доповідач директор КП «Добробут» Роторян І.І.. 
 25. Про внесення змін до рішень № 9, № 10, №11, № 12, № 18 від 03.12.2018 року. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 26. Про внесення змін до договору оренди. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 27. Про погодження передачі у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.  Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 28. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 29. Про внесення змін до рішення  №8 від 20.02.2019 року «Про створення громадських пасовищ на території Дорошівської сільської ради».   Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки (Дяченко Г.С.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 31. Про затвердження документації з землеустрою та надання земельної ділянки у власність. (Біла Р.М.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 32. Про затвердження документації з землеустрою та надання земельної ділянки у власність. (Білий В.П.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 33. Про затвердження документації з землеустрою та надання земельної ділянки у власність. (Котляр В.Г..). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 34. Про затвердження документації з землеустрою та надання земельної ділянки у власність. (Котляр В.Ю.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 35. Про затвердження документації з землеустрою та надання земельної ділянки у власність. (Котляр С.А.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 36. Про затвердження документації з землеустрою та надання земельної ділянки у власність. (Котляр С.В.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 37. Про затвердження документації з землеустрою та надання земельної ділянки у власність. (Котляр Т.І.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 38. Про затвердження документації з землеустрою та надання земельної ділянки у власність. (Котляр Т.Ю.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 39. Про затвердження документації з землеустрою та надання земельної ділянки у власність. (Котляр Ю.А.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 41. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 42. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.  Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 43. Про передавання основних засобів. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
 44. Про надання дозволу на розробку документації  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання поштової адреси. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 45. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А.
 46. Про затвердження документації  із землеустрою та надання земельної ділянки у власність. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та правового забезпечення Ковіненко Н.А..
 47. Різне.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних