Рішення №43 Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду з правом викупу земельної ділянки Патриці Олексію Васильовичу

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  07 жовтня 2019 року                № 43                   ХХХVІІ позачергова сесія

7 скликання

Про затвердження проекту землеустрою

та передачу в оренду з правом викупу

земельної ділянки Патриці Олексію Васильовичу

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 34, 122, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій», статей 13, 15, 18, 23 Закону України «Про оцінку земель», розглянувши заяву гр. Партики О.В., сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею  0,1437 га (кадастровий номер 4822082600:04:038:0022) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та ведення комерційної діяльності із земель не наданих у власність чи користування  громадянину Партиці Олексію Васильовичу в межах території населеного пункту с. Дорошівка, Вознесенський район, Миколаївська область, вул. Миру, 55/4.
  2. Надати гр. Партиці Олексію Васильовичу земельну ділянку в оренду, без зміни категорії земель, площею 0,1437 га (кадастровий номер 4822082600:04:038:0022) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та ведення комерційної діяльності в межах території населеного пункту с. Дорошівка, Вознесенський район, Миколаївська область, вул. Миру, 55/4.
  3. Громадянину Партиці О.В. заключити договір оренди земельної ділянки з сільською радою.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.

Сільський голова                                                         О.А. Ігнатов