Вознесенський район, Миколаївська область

X сесія 7 скликання

Порядок денний на X сесію 7 скликання

1. Про затвердження порядку денного. Доповідач  сільський голова  Ігнатов О.А..
  2. Про  сільський бюджет Дорошівської сільської ради на 2018 рік . Доповідач головний бухгалтер сільської ради  Дулгерова Т.М..
  3. Про продовження терміну дії ліквідаційної комісії по припиненню діяльності Білоусівської сільської  ради та реорганізації Дорошівської сільської ради, що   увійшли   до   складу  Дорошівської ОТГ. Доповідач головний бухгалтер сільської ради  Дулгерова Т.М..
  4. Про затвердження структури органів місцевого самоврядування на 2018 рік. Доповідач   начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
  5. Про затвердження штатного розпису Будинків культури Дорошівської сільської ради на 2018 рік. Доповідач   начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
  6. Про затвердження штатного розпису ДНЗ «Малятко» та ДНЗ «Зірочка» Дорошівської сільської ради на 2018 рік. Доповідач   начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
  7. Про нарахування премії сільському голові в 2018 році. Доповідач головний бухгалтер сільської ради  Дулгерова Т.М..
  8. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів  регуляторних актів Дорошівської сільської ради  на  2018 рік  Доповідач головний бухгалтер сільської ради  Дулгерова Т.М..
  9. Про затвердження плану роботи Дорошівської сільської ради на 2018 рік. Доповідач  сільський голова  Ігнатов О.А..
  10. Про затвердження   Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян Дорошівської сільської ради на 2017-2021 роки. Доповідач  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Котляр О.В..
  11. Про вступ до Асоціації об’єднаних територіальних громад. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
  12. Про вступ до Регіональної Асоціації Територіальних громад. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
  13. Про створення ланки цивільного захисту. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
  14. Про харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Дорошівської сільської ради на 2018 рік. Доповідач спеціаліст - бухгалтер Лобас Л.О.
  15. Різне .